Toidukarbid, mis on keskkonnasõbralikud

RingKarbi toidukarbid on keskkonnasõbralikud, taaskasutatavad ning praktilised. Lisaks on need tõeliselt mugavad ja stiilsed. Meie karbid on toodetud Euroopas, Šveitsis ning nende tootmine on samuti keskkonnasõbralik ja ökonoomne. Kogu protsess on algusest lõpuni läbimõeldud, et kaitsta meie keskkonda.

RingKarbi toidukarbid on koosnevad 70% ulatuses polübutüleen tereftalaadist, lühidalt PBT plastikust ja 30% ulatuses klaasist. Toidukarpe saab kasutada vähemalt 200 korda ja oma eluea lõpus on need ümbertöödeldavad. Seega ükski meie toidukarp ei jõua niisama prügisse, vaid leiab ka pärast pikka kasutust uue elu.

RingKarbi toidukarbid sobivad veganitele

Toidukarbid on igati praktilised, neid on lihtne puhastada, võtavad vähe ruumi ning kuivamisel on tagatud õhuliikumine. Karbid ei sisalda BPA-d, ftalaate ega muid ohtlikke aineid. Ringkarbid sobivad veganitele, sest karpide tootmisel ei ole kasutatud loomset rasva.

Miks valida RingKarbi toidukarbid?

Erinevaid keskkonnasõbralikke toidunõusid on tegelikult palju, kuid sageli on need päris kallid ja kulukad, see tähendab, et neid ei saa kasutada pikka aega ning üsna tihti tuleb osta juba uus. RingKarbi toidukarbid on äärmiselt vastupidavad, neid võib kasutada ka toidu soojendamiseks ja külmutamiseks, ilma et materjal saaks kahjustada.

Kui otsid mugavat ja stiilset lahendust, kuidas vähendada enda keskkonna jalajälge ning olla natukene keskkonnasõbralikum, siis RingKarbi toidukarbid on mõeldud just sulle.

RingKarbi toidukarpide kasutamine

RingKarbi toidukarpe ei saa hetkel eraldi osta või tellida, küllaga saab need tellides toitu meie koostööpartnerite juurest.

Hetkel on liitunud RingKarbiga 13 söögikohta, Tallinnas ja Kuressaares. Täpset sõõgikohtade nimekirja saab vaadata siit- https://ringkarp.ee/liitunud-toidukohad/

Kui tellid nendest söögikohtadest endale toitu, tuuakse toit RingKarbi toidukarpides. Kui soovid toidukarpe tagastada, siis seda saab samuti teha läbi koostööpartnerite, eraldi kogumiskohta meil hetkel veel ei ole.

RingKarbi toidukarpide lisainfo

Kui soovid lisainfot RingKarbi toodete kohta, siis vaata meie KKK rubriiki. Personaalse pakkumise küsimiseks või koostöö soovi korral võta meiega ühendust ning mõtleme koos parima lahenduse. Pakume erinevaid koostöövõimalusi ka ettevõtetele ja organisatsioonidele. Kirjuta meile oma põnevatest projektidest ja mõtetest!